Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5249 Одговор

Anon

Poštovani, imala sam nezaštićen seksualni odnos nakon čega sam u roku popila escapelle tabletu. Dobila sam menstruaciju 5 dana nego što je redovna trebala da bude, inače osam dana nakon ppopijene tablete. Obicno mi nikad ne porani menstruacija, pa me zanima da li je to izazvana menstruacija ili prava menstruacija, I da li treba da dobijem jos jednom tu tzv pravu menstruaciju ili ne? Posto sam trebala pre 4 dana, medjutim nisam je dobila. Kod te prve menstruacije, trajala je 6 dana otprilike , pa ne znam da li imam razloga za brigu. Javio mi se I neki cudan beli iscedak, I cudan miris, mada mozda je zbog neke infekcije. Nikakvi drugi simptomi mi ne ukazuju na to da sam trudna, a i on je siguran da nije svrsio u mene (izvinjavam se na izrazu).

,