Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5322 Одговор

Ivana

Samo da vam javim da sam popila escapelle tabletu u roku od 48h nisam imala mucnine, ni nikakvih simptoma, dobila nakon osam dana-nisam bila sigurna da li je u pitanju izazvana menstruacija ili normalna(trebalo je tek nakon pet dana da je dobijem, a I bilo je obilno I trajalo dugo sto nije karakteristicno za izazvanu menstruaciju), posle na dan ocekivane nisam dobila, plasilo me je da uradim test. Medjutim, danas sam uradila babyrapidi negativan je (menstruaciju sam trebala pre desetak dana da dobijem), a u vreme odnosa su mi bili plodni dani. Tako da, moja pretpostavka je da je tableta pomerila menstruaciju malo ranije I da su se poklopile menstruacija izazvana lekom i prava. S obzirom da sam veliki panicar uradicu jos jednom test, medjutim mislim da je vec sada sve jasno. Šta vi mislite o mom slučaju?

,