Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li sam trudna? Hitno

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna? Hitno Одговор на: Da li sam trudna? Hitno

#5384 Одговор

LelaLela
Учесник

Poštovani,

suprug i ja veoma priželjkujemo bebu. Pre 4 meseca sam prestala sa pilulama za kontracepciju, od kada mi menstrualni ciklus traje 31-33 dana. Poslednja menstruacija je bila 6.01. Od prestanka menstruacije, seksusalni odnosi su bili veoma redovni. Trebalo bi da narednu menstruaciju dobijem 9.02, prema prethodnim mesecima. Uradila sam super rani test na trudnoću ( Viola, koji navodno detektuje HCG veći od 5, već 8.dan od začeća) 3.02. uz jutarnji urin i test je nažalost bio negativan. Da li ipak ima šansi da sam u drugom stanju, te da možda test nije dovoljno sezitivan? Može li činjenica da sam pila pilule za kontracepciju do pre četiri meseca poremetiti dan ovulacije, te da je ovulacija bila kasnije nego očekivano?
Svakako ću uraditi novi test ukoliko mi menstruacija zakasni, ali mi jepotreban bilo kakav odgovor, kako bih prestala da o tome mislim po ceo dan.

Hvala unapred.

,