Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5418 Одговор

Ana

Poštovani imala sam nezaštićen odnos u plodnim danima, nakon toga dobila sam menstruaciju koja mi je poranila 4-5 dana, dugo je trajala, inace mi ciklusi traju dugo i bila je tu i tamo obilna. Nakon tri nedelje, uradila sam baby rapid test, i on je pokazao negativno. Trebala sam da dobijem 8. ukoliko se broji od dana kad sam poslednji put dobila iako se poremetio ciklus, medjutum nisam dobila. Desavalo mi se da mi kasni menstruacija, ali me ne boli stomak i ne osecam se kao da cu sa dobijem, samo mi krci ponekad I to je to, nisam u mogućnosti da odradim test iz krvi trenutno, pa me zanima šta vi mislite o ovome, da li je došlo do poremećaja ciklusa s obzirom da sam jednom već dobila, a i test je pokazao negativno, ili bi trebalo da se zabdinem?
Mislim da cu odraditi jos jednom test ako ne dobijem u roku od sedam dana, hvala unapred.

,