Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pitanja u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanja u vezi kontracepcije Одговор на: Pitanja u vezi kontracepcije

#5456 Одговор

Emma
Учесник

Postovani, pijem pilule Novynette vise od godinu dana, imam 25 godina, vec nekih par neseci aktivnije pusim, par cigara dnevno, od nedavno mi se poceo javljati bol u jednoj nozi, prvo neznato, ali sad osecam sve veci bol i kao neko ziganje, bol se pojaca pri aktivnijem kretanju. Da li je moguce da su to znaci venske tromboze usled kontracepcije? S obzirom da se po uputstvu moze osecati bol u nozi i da se savetuje u ton slucaju da se prekine pakovanje, da li ovakav prekid podrazumeva nedovrsavanje kutije? Ili se ipak savetuje da se popije cela? Tek sam u prvoj nedelji novog pakovanja.. Svakako, zakazujem pregled, ali ne bih da pogorsavam situaciju..

,