Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Plodni dani

Почетак Forum Ginekologija Plodni dani Одговор на: Plodni dani

#5487 Одговор

Dobar dan.Ja imam jedno pitanje.Meni nikad nije bila redovna menstruacija nikao devojka a ni sad kao zena.Iako sam majka jedne devojcice i posle nje sam imala kiretazu ni tad mi se nije ustabilila menstruacija.Prosli meces sam dobila dva dana radije a sad ovaj mesec mi kasni 4 dana.Imala sam odnose ali je muz svaki put reagovao i izvadio na vreme.Imam jako velike bolove u grudima,imam osecaj da me bubrezi bole.Sekret mi je pre par dana curio kao lud a sad se skroz smanjio a ne dobijam jos.Po kalendaru menstrualnom sam trebala dobiti 18-tog ali nisam.Daa li mozete da mi date vase misljenje o cemu bi moglo da se radi.da samo dodam prosli mesec me je zakacio stomacni virus gde sam povracala i imala sam proliv,pila sam neke antibiotike.Da li mozete da mi kazete svoje misljenje sta bi moglo da bude.Hvala unapred

,