Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze

Почетак Forum Trudnoća Spontani pobacaja bez kiretaze Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze

#5514 Одговор

Marijana

Pozdrav,
Pre dve nedelje sam odradila test koji je bio pozitivan i otisla sam na utvrdjivanje trudnoce kod ginekologa gde je on rekao da ima mrvica mala da je jos mlada.. Prepisao mi je folnu kiselinu.. To isto vece oko 3 ujutru me je probudio bol u jajnicima i kad sam otisla do wc-a videla sam krv.. Nazvala sam ga ujutru i po njegovoj preporuci odradila odmah HCG koji je bio 1262 i pocela da primam Progesteron depo na 3 dana.. Odmorila sam kuci 3 dana i nastavila da idem na posao a za to vreme mi je isla krv kao slabiji vid menstruacije. Nakon dve nedelje odem na kontrolu i dr kaze nema nista plod je sav otisao i HCG pokaze samo 10.. Njegov komentar je bio samo da ne treba zaliti za tako mladim plodom sto je mene strasno pogodio i vise nijedan savet nisam dobila.. Zanima me da li da cekamo,da li treba sad neke nalaze da odradim? Ukratki sta dalje? Hvala unapred

,