Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5595 Одговор

AnaAna
Учесник

Postovani,
Poslednju menstruaciju sam imala od 8. do 12. februara. 14. februara sam imala zasticeni odnos prilikom koga je kondom spao, tako da sam 15. februara popila Escapelle tabletu (oko 24h posle odnosa). U predvidjeno vreme ovulacije imala sam slabo krvarenje koje je trajalo 3 dana, sto za mene nije neuobicajeno tako da sam ocekivala da i sledeca menstruacija pocne u predvidjeno vreme. Menstruacija je trebalo da pocne izmedju 7. i 9. marta, ciklus mi je inace veoma redovan (28-29 dana). 13. marta sam uradila test na trudnocu (baby rapid traka) i bio je negativan. Posto mi menstruacija kasni vise od 5 dana zanima me da li je to samo zbog pilule, koliko dana je moguce da pilula odlozi menstruaciju i koliko pouzdanim mogu smatrati baby rapid test?
Hvala unapred

,