Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle Одговор на: Kontraceptivne pilule nakon pilule za dan posle

#5687 Одговор

Ana

Poslednju menstruaciju sam imala 24.marta trajala je do 29.marta. A nezasticen odnos sam imala 5. Aprila posle ponoci dodje 6. i 2h nakon njega popila escapelle, a za taj 5. Mi pise u menstrualnom kalendaru na telfonu da je ovulacija.Tek nakon 2 dana primetila sam krv i to nakon sto sam piskila na wcpapiru nakon brisanja, crvene boje nije bilo cudno. Da li je to od pilule? Narednu menstruaciju trebada dobijem 19. Aprila, ali sam ustrahu da nije slucajno doslo do trudnoce, citajuci na internetu prve simptome.Pojavila mi se jedna venanagrudima, ljubicasta boja oko malih usana i zilice mozda umisljam ne znam. Jel ima razloga za brigu?

,