Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5689 Одговор

Ana

Poslednju menstraciju sam imala 24. marta i trajala je do 29.marta. Nezasticen seksualni odnos, s’tim da je delom svrsio u mene delom van, se deseio 5.aprila, mada posto je bilo posle ponoci dodje 6., a 5. mi je u menstralnom kalendaru na telefonu oznacen kao ovulacija. Popila sam escapella 2h nakon toga. Krv sam primetila dva dana nakon toga, kad sam piskila, na wc papiru kojim sam se obrisala. Da li je tableta delovala? Uzasno se bojim da nije,jer je tad bila ovulacija, a citam prve simptome trudnoce, i kao da umisljam da ih imam iskocila mi je vena na levoj dojki, i kao neke zilice ljubicaste kod malih usana a mozda sam ih i ranije imala, boja oko malih usana mi je nakad roza, a nekad sivkasto ljubicasta sto pise kao znak trudnoce.. Sledecu menstruaciju treba da dobijem 19. aprila, jako sam nestrpljiva i jako se nerviram, kad moze da se uradi kucni test, da li je istina 8 dana nakon ovulacije, sto bi doslo za 3 dana?

,