Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

Ivana
Гост

Postovani, imala sam nezasticen odnos 7. aprila oko 4 sata posle ponoci, decko je siguran da nije ejakulirao u mene, sam odnos nije dugo trajao, a i po racunanju bili su mi neplodni dani.. Pilulu za dan posle sam popila u ponedeljak.. Menstruaciju sam trebala da dobijem oko 8. Ili 9. Tacnije to bi bio 28. dan, ali nisam je dobila, kao ni krvarenje, a sada je 12. April.. Desavalo mi se da mi ciklus kasni do 7 dana. Sad imam par pitanja:
Da li je smanjeno dejstvo pilule s obzirom da sam je uzela i u januaru?
Kada bih trebala da ocekujem menstruaciju?
Nakon koliko vremena od odnosa mogu da uradim i koju vrstu testa? Negde pise sa izostankom menstruacije, a negde da treba da se sacekaju tri nedelje od odnosa i to me malo zbunjuje
Da li je istina da su plodni dani i pred dobijanje menstruacije posto sam tako negde procitala?
Prosli put kada sam koristila tabletu izazvano krvarenje se javilo nakom nedelju dana otprilike, a menstruacija mi je poranila dosta, ali tada je odnos bio sredinom ciklusa, sto sada nije slucaj, nadam se da cete mi odgovoriti na sva pitanja, hvala unapred!

Call Now Button
,

COVID-19 -MERE PREVENCIJE U ORDINACIJI PALMOTIĆEVA

Poštovani pacijenti,

U ordinaciji Palmotićeva, usled epidemiološke situacije, uveli smo brojne predostrožnosti i pregleda pacijenata u toku trajanja pandemije koronavirusom.

Radi zakazivanja pregleda potrebno je da pozovete broj 0637787411

Sigurnost naših pacijenata, osoblja i posetilaca uvek je naš glavni prioritet.

Usled trenutne situacije nismo u mogućnosti da pružimo potpuni dijapazon usluga. Nadamo se da je ovaj problem jednim delom moguće rešiti putem telemedicine, kako bi mogli da pružimo što veću pomoć našim pacijentima u vremenu kada je odlazak kod lekara ograničen. Molimo Vas da popunite upitnik kako bi što bolje organizovali medicinsku pomoć svima kojima je potrebna.

Srdačno,

Tim ordinacije Palmotićeva
Da li je telemedicina potrebna?