Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5696 Одговор

Ivana

Postovani, imala sam nezasticen odnos 7. aprila oko 4 sata posle ponoci, decko je siguran da nije ejakulirao u mene, sam odnos nije dugo trajao, a i po racunanju bili su mi neplodni dani.. Pilulu za dan posle sam popila u ponedeljak.. Menstruaciju sam trebala da dobijem oko 8. Ili 9. Tacnije to bi bio 28. dan, ali nisam je dobila, kao ni krvarenje, a sada je 12. April.. Desavalo mi se da mi ciklus kasni do 7 dana. Sad imam par pitanja:
Da li je smanjeno dejstvo pilule s obzirom da sam je uzela i u januaru?
Kada bih trebala da ocekujem menstruaciju?
Nakon koliko vremena od odnosa mogu da uradim i koju vrstu testa? Negde pise sa izostankom menstruacije, a negde da treba da se sacekaju tri nedelje od odnosa i to me malo zbunjuje
Da li je istina da su plodni dani i pred dobijanje menstruacije posto sam tako negde procitala?
Prosli put kada sam koristila tabletu izazvano krvarenje se javilo nakom nedelju dana otprilike, a menstruacija mi je poranila dosta, ali tada je odnos bio sredinom ciklusa, sto sada nije slucaj, nadam se da cete mi odgovoriti na sva pitanja, hvala unapred!

,