Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

#5706 Одговор

Vanja

Postovani,do januara sam imala redovne i uredne cikluse i prepoznatljivu ovulaciju. Onda su krenuli problemi, nemam ovulaciju vec mesecima, ciklus mi je jedan mesec 23 pa sledeci 30 dana. Zbog cega nikako ne mogu da izvrsim pregled!
Proslog meseca se pojavila ovulacija konacno ali i taj braon iscedak, koje je bio prisutan ceo mesec do menstruacije ali svakog drugog dana! Ovaj mesec se pojavio iscedak 7 dana posle menstruacije i evo traje vec 6 dana, i svaki dan ga je sve vise. Da li moze da se radi pregled nezavisno od izcedka? U ponedeljak imam zakazan pregled u Vasoj klinici, da li moram da ga otkazem ako opet dobijem pre vremena? I da li bih ga platila ukoliko dodjem samo na razgovor sa mojom doktorkom?

,