Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li postoji mogucnosti trudnoce?

Почетак Forum Trudnoća Da li postoji mogucnosti trudnoce? Одговор на: Da li postoji mogucnosti trudnoce?

Nina-Nokti Nina
Учесник

Postovani, pijem dzez vec 6mes. Dve tablete iz drugog reda sam popila za zakasnjenjem od 6h, posle dva dana sam dobila da pijem panklav i prokrvarila braonkasto. Pitala sam ginekologa da li panklav smanjuje dejstvo pilula rekla mi je da ne brinrm i da je to samo antibiotik a da je krvarenje od pilula i da prestanem sa uzimanjem kontracepcije. Tako da sam ja poslednju popila u nedelju uvece i to je bila 14 po redu, a vec sam u ponedeljak imala nezasticene odnose, tacnije pukao je kondom i sve je zavrsilo u meni. Malo sam u panici jer sam prekinula sa pilulama i ne znam moze li doci do trudnoce?

Call Now Button
,

COVID-19 -MERE PREVENCIJE U ORDINACIJI PALMOTIĆEVA

Poštovani pacijenti,

U ordinaciji Palmotićeva, usled epidemiološke situacije, uveli smo brojne predostrožnosti i pregleda pacijenata u toku trajanja pandemije koronavirusom.

Radi zakazivanja pregleda potrebno je da pozovete broj 0637787411

Sigurnost naših pacijenata, osoblja i posetilaca uvek je naš glavni prioritet.

Usled trenutne situacije nismo u mogućnosti da pružimo potpuni dijapazon usluga. Nadamo se da je ovaj problem jednim delom moguće rešiti putem telemedicine, kako bi mogli da pružimo što veću pomoć našim pacijentima u vremenu kada je odlazak kod lekara ograničen. Molimo Vas da popunite upitnik kako bi što bolje organizovali medicinsku pomoć svima kojima je potrebna.

Srdačno,

Tim ordinacije Palmotićeva
Da li je telemedicina potrebna?