Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li sam trudna? Hitno

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna? Hitno Одговор на: Da li sam trudna? Hitno

#5724 Одговор

Nenica

Poštovani,
Poslednja menstruacija mi je bila 2. marta.
Da napomenem da uvek imam redovne cikluse 26-28 dana. Negde sredinom marta sam bila prehladjena, imala sam temperaturu i pila sam Sinacilin. Još uvek nisam dobila. Danas mi kasni tačno 23 dana. Radila sam početkom aprila dva kućna testa i bili su negativni, nakon toga i Beta Hcg, ali je i on negativan.
Bila sam kod svog ginekologa, medjutim ona mi kaže kako vidi mešak, ali pored vidi i anehogena polja, kaže da ću najverovatnije da dobijem, a ako ne dobijem da opet uradim Beta Hcg jer ako ne dobijem moguće je da sam trudna. Ja od pre tri dana imam neki čudan braon iscedak, krvi nema uopšte, imam par puta u toku dana grčeve kao da ću da dobijem pa stanu. Da li je moguće da sam trudna? Inače imam i jake mučnine i vrtoglavicu.

,