- Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd
Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#5730 Одговор

Dajana

Dobar dan, imala sam izostanak menstruacije gotovih dva meseca, obratila sam se ginekologu i ona mi je prepisala primolut nor 5 da pijem,10 dana , dva puta dnevno izvadivsi mi i betu koja tad nije bila nesto znacajno velika. Nakon tih 10 dana imala sam opet kontrolu zbog policisticnih jajnica kojima nije bilo ni traga, nijedne ciste… ali je ustanovila ginekoloskim pregledom da sam trudna, da je plod mali, i da ne zna koliko sam tacno trudna, istog dana mi je vadila betu i bila je 2600… zanima ne da li lek primolut moze stetno da utice na plod? Posto mi je rekla, ostalo nam je da molimo Boga da se plod zadrzi.

,