Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Mogucnost trudnoce Одговор на: Mogucnost trudnoce

#5753 Одговор

Irena

Poštovani interesuje me koje su šanse da sam trudna ukoliko smo partner i ja imali seks 9. dana ciklusa, bez zaštite, ali je on samo par puta ušao u mene i nije bio ni blizu svršavanja. Ovog meseca smo još dva puta imali odnose sa kondomom, 5. i 19. dana ciklusa i oba puta je partner svršio u mene, ali nismo primetili da je kondom pukao. Meni ciklus traje od 27 do 35 dana, kako kad, ali svaki put osećam simptome pmsa. Sada mi je 28. dan i ne osećam nikakve simptome, a pre dva dana sam primetila malo krvi na vešu, pa sam zabrinuta da to nije implantacijsko krvarenje. Takođe i sekret mi je dosta vodenast i obilan ovih dana. Kada bi trebalo da uradim test na trudnoću, da bi on dao pouzdane rezultate?

,