Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#5853 Одговор

Redpepper
Учесник

Dragi Doktore,
30/03 sam imala nezasticen odnos i nakon sat i po vremena sam popila Escapelle. Menstruacija pre odnosa je bila 16/03. Menstruaciju sledeću sam dobila 10/04, vece pre ocekivane. Ciklusi su mi 26 dana. Nakon toga sam radila kucne testove da budem sigurna. Testovi su radjeni 18/04, 22/04, 30/04 i 07/05 i svi su radjeni prvim jutarnjim urinom. Svi su bili negativni. Radila sam i par testova u tim danima popodne i oni su čak bili negativni.
Trebala sam dobiti drugu menstruaciju 06/05 ali je ni danas na 07/05 nisam dobila. (I jutros sam uradila test i bio je opet negativan).
Da li je moguće da kasni zbog hormona iako je Escapelle uzeta pre više od mesec dana i odnos je bio pre više od mesec dana? Nije bilo drugih odnosa nakon toga. Činilo mi se da je menstruacija nakon Escapelle bila manja u obimu ali dovoljna da se nose ulošci i tamponi.
Zanima me zašto mi sada kasni? I da se trudnoca iskljucuje na osnovu svih negativnih testova gde ni jedan nije uradjen prerano?
Hvala

,