Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Velicina bebe u trudnoci

Почетак Forum Trudnoća Velicina bebe u trudnoci Одговор на: Velicina bebe u trudnoci

#5869 Одговор

Ivana Grcic
Учесник

Postovani, molim za malu pomoc, savet ili sta god… muz i ja radimo na bebi od januara. Poslednja menstruacija je bila 19og marta. Pred sledecu menstruaciju u aprila test je pokazao pozitivno. 26og aprila sam otisla na prvi ultrazvuk gde se video gestacijski mesak sa vidljivom vitelinskom kesom od 9mm i zakazana je kontrola za 10 dana. 13og dana tacnije 9og maja sam otisla na drugi pregled gde je doktor ustanovio gm od 1.55 cm i embrion velicine 4mm ali bez vidljivog eha embriona. Odmah je rekao da plod ne napreduje i da mora da se cisti ali je dao prostora do ponedeljka zbog mogucnosti kasnijeg zaceca. Mene interesuje da li postoji mogucnost da to napreduje kako treba ili ce ipak biti spontani. Dobijam inace redovno na 30ak dana. Odradjeni su rezultati krvi i urina i sve je kako treba… molim vas za pomoc cisto da se spremim na to sto me ceka sledece nedelje. Pozdrav.

,