Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#5953 Одговор

Aleksandra

Postovani,
Molim Vas za pomoc. Poslednji ciklus sam imala 3.4, a nakon toga sam sa deckom imala i zasticene i nezasticene odnose, ali jedini rizican je bio 6.5. Nakon sto je decko ejakulirao van mene, jedna kap sperme se slila do moje vagine. Nakon toga sam se oprala dva puta. Tada mi je kasnilo vec nekoliko dana. Radili smo radili test 12.5, zatim 16.5, 25.5. i poslednji 26.5. Svi su bili sa prvom jutarnjom mokracom, sem poslednjeg i svi su pokazali negativan rezultat. Ali ciklusa jos uvek nema i ukupno mi kasni 28 dana. Da Vam napomenem da su mi se grudi nadule i ocvrsle, ali me ne bole, imam pojacan apetit, stalno sam pospana i umorna. Pa Vas molim za Vase misljenje zbog cega je ciklus izostao, a imala sam normalne pms simptome jos pocetkom meseca, kada je trebalo da dobijem?
Pozdrav

,