Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

#5992 Одговор

Mici
Учесник

Poštovani, u nedoumici sam velikoj i nadam se da Vi možete da mi pomognete. Naime, želela bih da počnem da koristim kontraceptivne pilule, imam 20 godina, nikada ih nisam koristila i nikada nisam bila kod ginekologa (kada sam sa 18 god otišla na konsultaciju, rekli su mi da sačekam još malo pa da dođem na pregled…). Problem je u tome što za vrlo kratko vreme putujem u inostranstvo kod momka na par meseci i neću stići da odradim pregled i sve što je potrebno da bih počela da pijem pilule(planirala sam to da odradim pre nego što odem, ali zbog posla ću ipak neplanirano morati ranije da idem). E sada, razmišljam o tome da na svoju ruku kupim i počnem da pijem Logest pilule, jer sam čula i čitala da one sadrže najmanje hormona i većini devojka/žena odgovaraju. Da li je to dobra ideja? Svakako bih prestala da ih pijem ako bih osetila bilo kakve nuspojave. Izvinjavam se na opširnom postu, ali smatram da je bolje da imate uvid u celu situaciju, s obzirom da verovatno neću stići da posetim ginekologa pre nego što odem.

,