Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

#5999 Одговор

Jelena

Poštovani,
Prepisane su mi tablete Lindynettte 20 koje koristim prvi put.Menstruacija mi je redovna +-1 dan.Trebala sam da dobijem menstruaciju u nedelju 03.06. Imala sam sve simptome pre dobijanja,bol u stomaku,nadutost. Na ulošku mi se pojavilo braon oskudno krvarenje koje mi je uvek isto prvi dan i ja sam shvatila to kao da sam dobila i popila sam prvu tabletu iz pakovanja u 23h. Medjutim tek sutradan u toku dana sam dobila obilno krvarenje,i tad mi je bila na redu druga tableta iz blistera koju sam popila. Interesuje me da li sam dobro počela da pijem tablete posto mi je receno da se piju prvi dan menstruacije koja se racuna kad krene obilno krvarenje? I od kad sam zasticena od nezeljene trudnoce?

,