Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#6113 Одговор

Dona

Poštovani,
Danas sam imala nezaštićen odnos. Prvi put nije došlo do ejakulacije (bar je polni organ bio suv, bez ikakvih tragova koji pokazuju da se ejakulacija desila, a i dečko je rekao da je ejakulacija izostala). Posle nekog vremena smo opet imali odnos koji je takođe prekinut i desila se ejakulacija vani, nekih 3-4 sekunde nakon vađenja. Posle 4 sata popila sam tabletu jer sam bila u strahu da je možda nešto zalutalo… Zanima me da li će imati efekta?
Moram da napomenem da sam bila nevina, pokušavali smo sa zaštitom, ali nije išlo. Sada je bez zaštite uspelo malo da uđe, možda trećina polnog organa.
(više ne znam ni da li je himen probijen jer nije skroz ušao, a i nije bilo krvi ni preteranog bola..) Inače imam probleme sa menstruacijom, neredovne su.. Pijem inofolic i glucophage xr 750mg kako bih ih regulisala (sa tom terapijom uglavnom imam svaki drugi mesec, mada sad sam imala 3 meseca za redom; 9.3.,16.4.,14.5., a pre toga u decembru). Tako da ne mogu znati kad su mi plodni dani, niti kada ću dobiti narednu menstruaciju…
Da li je potrebno da strahujem? 😓

,