Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Natekle grudi

Почетак Forum Ginekologija Natekle grudi Одговор на: Natekle grudi

#6646 Одговор

Ivana

Postovani,imam 30 godina menstruacije nekad dobijem na 30 dana nekad na 34 traju mi obicno 7 dana,vec dva meseca mi traje 6 dana stim sto prva dva dana imam normalno krvarenje a ostatak imam braom do 6 dana.Sada mi se isto prvi put desilo da kad mi se zavrsilo drugog dana pos menstruacije sam dobila blagi braonkast sekret nemam neke siptome dali je to normalno?I interesuje me posto ja kad mi se zavrsi ciklus stavim jednu vaginaletu povidon joda da me procisti,dali to nesto skodi ako se stavi samo jedna,ili dali moze umesto povidona da se stave vaginalete koje su za PH?I recite mi dali mozete nesto da preporucite za ojed tacnije neke uloske od koje se nebi ojela jel se svakog meseca ojedem i to tako da me sve pece ni jedni ulosci mi ne odgovaraju.Unapred zahvalna

,