Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Treba mi misljenje

Почетак Forum Ginekologija Treba mi misljenje Одговор на: Treba mi misljenje

#6710 Одговор

Sunshine21
Учесник

Postovani,
proslog petka sam imala ginekoloski pregled, koji je ukljucivao papa, kolposkopiju, cervikalni i vaginalni bris, kao i briseve na CT.MH, UU.
Pri pregledu, ginekolog mi je rekao da imam neku upalu vagine, i prepisao mi je ginodaktanol vaginalete.
Kada su stigli rezultati, ispalo je da je sve u redu: Papa II; CT,MH,UU – su negativne; za cerv. i vag. bris pise “nisu izolovane patogene bakterije”.

Da napomenem, da sam mesec dana pre pregleda, zaista imala nepodnosljiv svrab i crvenilo i moguce zuckasto zeleni sekret, pa sam mazala canesten i ispirala sodom bikarbonom, jer nisam bila u mogucnosti da odem odmah ginekologu. Sve se to do samog pregleda smirlilo, ali je ostalo blago crvenilo.

Pa me zanima, da li je moguce da je sve uredno, a da je upala prisutna? Meni kao laiku, i kao nekom ko je prvi put otisao na ovakav pregled, bas je cudno da mi nije nadjeno ama bas nista, a da je golim okom sam ginekolog primetio upalu, i prepisao vaginalete za infekciju? Da li je moguce da je to neka sitna infekcija, koja ne daje rezultate pomocu osnovnih i drugih briseva ili su mozda rezultati lazno negativni? 2,3 dana pre pregleda, koristila sam danima i sodu bikarbonu za ispiranje, pa ne znam da li je mozda ona uticala da mi rezultati budu bolji nego sto je realno stanje?

Izvinite na ovako opsirnom pitanju, ali sam iskreno malo u panici, jer sam se nadala da cu posle pregleda biti smirenija, a ja sam se jos vise uspanicila.

Hvala Vam unapred na odgovoru.

,