Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Prestanak uzimanja pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Prestanak uzimanja pilula Одговор на: Prestanak uzimanja pilula

#6734 Одговор

Anastasija

Poštovani doktore Petkoviću,

Interesuje me da li pri želji za prestankom (bez ikakvih nus pojava, nalazi su okej i sve je kako treba) uzimanja pilula Jeanin mogu samo da ne krenem sa sledećom tablom tj da ne nastavim da pijem ili moram da se konsultujem i da uradim opet nalaze (ultrazvuk, krv i hormone sam radila). Smeta mi uzimanje pilula jer sam dobila višak kg koji mi užasno smeta i jednostavno se ne osećam prijantno. Uzimam tablete već godinu ipo dana, nikakiv problema stvarno nisam imala i bol zbog kog sam i krenula da pijem pilule i dalje imam samo u manjim količinama i podnošljiviji je. Konkretnoo pitanje je da li da jednostavno ne kupim sledeću tablu ili moram na preglede još neke dodatno?

,