Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze

Почетак Forum Trudnoća Spontani pobacaja bez kiretaze Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze

#6776 Одговор

Marija

Evo i mene oko saveta.. Zadnji ciklus mi je bilo 31 jul.. Drugog septembra uradim betu mala je 28nesto.. Javim se kod doktorke uradim opet 10 tada je bila 113 I doktorka kaze da nesto nije ok i da trudnoca ne napreduje.. Na UZ nevidi nista neki mesak mali ali kao ida jeste nije ok nesto.. Ponovi betu ja ponovim 14 500 mi je odnesem posto sam prokrvarila malo i ja joj kazem ona kaze plod ti je otiso nema nista od trudnoce😭😭jel ima neko slicnu iskustva??E sada sam isla na bebicu i nisam se pazila i trebala sam dobiti sad 10 i nista uradila test jupi pozitivan ali neznam meni je stomak veci nego sto treba i mislim da pobačaja ploda nije ni bilo samo d rana trudnoca tada bila pa da nije videla??

,