Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Izostanak menstruacije Одговор на: Izostanak menstruacije

#6836 Одговор

Sani

Ppstovani,moj problem je sledeci
Zadnju menstruaciju sam imala 18.9
Ciklusi su mi uglavnom redovni (27-31) ali se desavalo pre vise od pola godine i do 38. Ja sam sada trebala dobiti 17.10 ali ni traga ni glasa od menst. Imam simptome i osecaj da cu svakog trenutka dobiti i nista vec danima. Ono sto mi je cudno jeste sto su mi bradavice osetljive i jako bole na dodir sto mi se u pms-u nikad nije desavalo!I u zadnjih nedelju dana stalno trckaram do wc-a na manju nuzdu.Imam problem sa zatvorom i gasovima.Ono sto mi je jos cudnije od pre 2-3 dana je pocela sa mi trni desna noga,tj potkolenica,list.I ne znam da li to ima veze sa tim.Test za trudnocu sam radila posle 2 dana kasnjenja i bio je negativan. Da li ipak postoje sanse da je trudnoca u pitanju s obzirom da nisam dobila a simptomi su tu? Inace radimo na tome. I da vaginali sekret mlecno beli je prisutan.

,