Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#6845 Одговор

FridaJe
Учесник

Poštovanje
Sinoc sam prvi put u zivotu popila tabletu “dan posle”.Proslo je 17h od rizicnog odnosa. Suprugu je pukao kondom i obzirom da vec imamo odraslu decu, odlucili smo se za ovaj korak. Inace, imam 42 godine i vec 2 puta mi je radjena konizacija materice. Moje pitanje je sledece. Kada sam sinoćpopila tabletu, nije bilo nikakvih prroblema. Jutros se vec situacija drugacija. Uzasno mi se spava i boli me glava. Osecam jaku napetost u grudima i bol u ledjima. Da li je to “normalna” reakcija? Inace,trebalabi da dobijem za 13 dana, ali sam cula da sad sve ovo moze da poremeti i ciklus krene ranije. INTERESUJE ME I KOLIKO OVA TABLETA ODRADJUJE SVE STO TREBA U ORGANIZMU? K hvala punooo

,