Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa

#6986 Одговор

Branka

Postovani,
imala sam oduvek veoma bolne menstruacije. Poslednjih puta su to bili i ugrusci i produzena krvarenja. Jedan mi je polip odstranjen u ordinaciji, na grlicu materice, a kako je bilo jako puno slajma, preporucena je kiretaza sa histeroskopijom. Sve je proteklo u najboljem redu (obavljena intervencija 17.10.). Bio je jedan polip na zidu materice koji je isto tako odstranjen (materijal pregledan, rezultati ok, nista maligno).

Ja sada ocekujem prvu men. nakon intervencije (nisam naravno imala odnose i sve mere predostroznosti sto se tice higijene se pridrzavam).
Moje pitanje je, da li ce ta prva menstruacija biti opet jako bolna (da li otklanjanje polipa utice na bol)?

Srdacan pozdrav,
Branka

,