Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Mogucnost trudnoce Одговор на: Mogucnost trudnoce

#7005 Одговор

makimaki007
Учесник

Postovani,

Koristim Logest pilule vec duze vreme. Menstruaciju u 90% slucajeva dobijam na 28, retko na 27 ili 29 dana. Iz prethodne kutije uzimala sam ih redovno, sem sto sam zaboravila da popijem poslednju pilulu u sredu, 24.10., dakle popila sam 20 umesto 21 pilule i poslednja koju sam uzela bila je bila u utorak, 23.10. Menstruaciju sam dobila u subotu, 27.10. i trajala je do noci izmedju utorka i srede (30. i 31.10.). Medjutim, imala sam nezasticen odnos prilikom kog je partner ejakulirao unutra u sredu, 31.10. misleci da sam zasticena jer jos uvek nisam shvatila da sam poslednju pilulu iz prethodne kutije preskocila. Dakle, posto je bio utorak kada sam uzela pilulu poslednji put, da li to znaci da je prvu pilulu iz sledece kutije trebalo da popijem sledece srede i da zbog toga nisam bila zasticena na dan odnosa? U cetvrtak sam u uobicajeno vreme popila dve pilule jer sam tada shvatila sta se desilo i da sam preskocila. Mozete li mi reci da li postoji sansa da sam ostala u drugom stanju i kada najranije preporucujete da uradim neki pouzdaniji test? Hvala unapred

,