Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#7010 Одговор

Aleksandra

Postovani,
Imala sam nezasticen odnos poslednjeg dana od uzimanja kontraceptivne pilule, inace njih koristim kao zastitu i do sad je sve bilo u redu. Medjutim u periodu uzimanja pilule imala sam upalu krajnika i pila sam jak antibiotik Panklav gde kazu da je dejstvo pilule umanjeno i iz tog razloga sutradan sam popila pilulu za dan posle Escapele radi predostroznosti. Trebala sam da dobijem menstruaciju dva dana nakon zavrsetka uzimanja kontraceptivne pilule kao i svaki put do sad.
Zanima me da li je antibiotik umanjio dejstvo kontracepcije, pa sam ja iz straha popila Escapele i iz tog razloga mi sad kasni menstruacija. Nakon koliko vremena bi trebala da dobijem i da li ako ne dobijem mogu da pocnem sa novim pakovanjem Yasmin pilula koje koristim redovno posle sedam dana pauze kao sto i treba. Molim Vas da mi malo detaljno objasnite iz razloga sto mi se ovo prvi put desava. Nikad pre nisam koristila Escapele pilule.
Hvala unapred.

,