Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Treba mi misljenje

Почетак Forum Ginekologija Treba mi misljenje Одговор на: Treba mi misljenje

#7118 Одговор

Nikola Nikolić
Учесник

Postovani,

Imam 20 godina, znaci mlada sam, i imam vec jednog partnera godinu dana, nisam imala ginekoloskih problema, sem što imam obilns i bolne menstruacije. Elem, pre godinu dana sam imala problema sa kandidom zbog preteranog konzumiranja antibiotika. S vremena na vreme, pred menstruaciju sekret mi postaje mlecno bele boje a nekada je i jako neprijatnog mirisa, ali opet da je kandida verovatno bi se ispoljila i kod partnera,poslednjih dana sam dobila bolove u donjem delu stomaka,posumnjala sam na besiku, medjutim prilikom odnosa shvatila sam da je u pitanju ginekoloski pregled, a s obzirom da mi je ženska strana genetike jako kritična, zanima me sta može da bude? Da li može biti uticaj neke bakterije ili gljivice, ili nešto drugo vezano jajnike i jajovode, jer imam osećaj kao da su mi jajnici u isto vreme stegnuti i oteceni da ce puci. 🙁
Hvala unapred!

,