Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa

Почетак Forum Ginekologija Prva menstruacija posle abortusa Одговор на: Prva menstruacija posle abortusa

#7324 Одговор

Nikolina

Postovanje meni je doktorka posle abortusa prepisala antibeby pilule daylette rekla je da pocnem da ih pijem 2 dana ciklusa medjutim kad sam ih kupila u apoteci apotekarka mi je rekla da ne smem da ih pijem dok imam ciklus ja ne mogu da idem kod moje doktorke jer je na bolovanju pa neznam kome da se obratim sta vi mislite kad treba da pocnem sa pilulama i dali trba da pravim neku pauzu i ovo nisam pitala doktorku dali antibeby pilule stete necemu i dali cu imati problem kad budem zelela trudnocu i dali smem da ih pijem prvog meseca menstruacije posle abortusa a inace abortus je protekao uredno i sve je ok molim vas odgovorite mi mnogo mi je vazno. Hvala unapred. Srdacan pozzz.

Call Now Button
,