Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: bakterije u brisu

Почетак Forum Ginekologija bakterije u brisu Одговор на: bakterije u brisu

#7753 Одговор

diana

Dobro vece postovani Dr.

Imam jednu molbu i pitanje za vas,ako bi mi mozda mogli pomoci.Imam decka i posle 6 meseci javio se problem,jedan dan posle nasih odnosa dobila sam jaku upalu besike i vaginalne bolove.Otisla sam na ginekoloski pregled uzeli su mi bris i utvrdjeno je 2 bakterije Enterococcus Ficalis i Klebsiella p.Nakon lab.rezultata uzela sam 5 vrsti Antibiotika : Ciprofloxacin, Cefurox, Cefaleksin, Amoxic./Clavulansäure, Azithromycin. Od te bakterie ostalo je jos Enterococcus F. I dale osecam bol neznam sta vise.Moja tetka mi donela iz Srbije vaginalne tep.Polygynax te sam uzela 12 kom.uradila opet bris jos svek su tu ali ne u tolikoj meri kao na pocetku.Moj decko je Morao da uzima isto terapiju ,poste njegove terapije kod njega je bilo sve u redu.od pocetka problema mi nemamo odnose.i htela bi da cujem vase misljenje sta sad dalje?Dali da uzimam jos ove vag.tab.Polygynax dalje i koliko dugo?
Veliki pozdrav Diana ,unapred hvala.

,