Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: bakterije u brisu

Почетак Forum Ginekologija bakterije u brisu Одговор на: bakterije u brisu

diana
Гост

Dobro vece postovani Dr.

Imam jednu molbu i pitanje za vas,ako bi mi mozda mogli pomoci.Imam decka i posle 6 meseci javio se problem,jedan dan posle nasih odnosa dobila sam jaku upalu besike i vaginalne bolove.Otisla sam na ginekoloski pregled uzeli su mi bris i utvrdjeno je 2 bakterije Enterococcus Ficalis i Klebsiella p.Nakon lab.rezultata uzela sam 5 vrsti Antibiotika : Ciprofloxacin, Cefurox, Cefaleksin, Amoxic./Clavulansäure, Azithromycin. Od te bakterie ostalo je jos Enterococcus F. I dale osecam bol neznam sta vise.Moja tetka mi donela iz Srbije vaginalne tep.Polygynax te sam uzela 12 kom.uradila opet bris jos svek su tu ali ne u tolikoj meri kao na pocetku.Moj decko je Morao da uzima isto terapiju ,poste njegove terapije kod njega je bilo sve u redu.od pocetka problema mi nemamo odnose.i htela bi da cujem vase misljenje sta sad dalje?Dali da uzimam jos ove vag.tab.Polygynax dalje i koliko dugo?
Veliki pozdrav Diana ,unapred hvala.

Call Now Button
,

COVID-19 -MERE PREVENCIJE U ORDINACIJI PALMOTIĆEVA

Poštovani pacijenti,

U ordinaciji Palmotićeva, usled epidemiološke situacije, uveli smo brojne predostrožnosti i pregleda pacijenata u toku trajanja pandemije koronavirusom.

Radi zakazivanja pregleda potrebno je da pozovete broj 0637787411

Sigurnost naših pacijenata, osoblja i posetilaca uvek je naš glavni prioritet.

Usled trenutne situacije nismo u mogućnosti da pružimo potpuni dijapazon usluga. Nadamo se da je ovaj problem jednim delom moguće rešiti putem telemedicine, kako bi mogli da pružimo što veću pomoć našim pacijentima u vremenu kada je odlazak kod lekara ograničen. Molimo Vas da popunite upitnik kako bi što bolje organizovali medicinsku pomoć svima kojima je potrebna.

Srdačno,

Tim ordinacije Palmotićeva
Da li je telemedicina potrebna?