Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Prestanak uzimanja pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Prestanak uzimanja pilula Одговор на: Prestanak uzimanja pilula

#8466 Одговор

Snezana

Postovani, pila sam mikroginon 5 godina, prestala sam da uzimam pre 7 meseci. Pre koriscenja kontracepcije, menstruacija mi je bila redovna i obilna. Za vreme uzimanja kontracepcije menstruacija nije bila obilna. A poslednjih 7 meseci kako ne pijem kontracepciju menstruacija nije uopste obilna, prvih pet dana mi uopste ne ide, mogu samo da stavim dnevni ulozak, zatim ide 2 dana obilnije i stane. Te menstruacije su redovne. Ali me zanima da li je moguce da su mi se poremetili hormoni ili sta vec. Posto planiram da radim na bebe. I dala mi je doktorka da radim neke hormone, rade se 2 dan menstruacije, ali kako da odredim koji je drugi dan, kada mi je menstruacija takva kako sam gore opisala.

Call Now Button
,