Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#9289 Одговор

Uros Aleksic
Учесник

Poštovani,
Naime imao sam odnose sa starijom ženskom osobom (40 godina) ja imam 25, za vreme odnosa došlo je do pucanja kondoma i sada nisam više ni ja siguran da li je došlo do oplodnje ili ne. Nakon toga smo nastavili da imamo odnose ali sam 100% siguran kao i ona da je bilo krajnje bezbedno, nakon toga možda nekih 9-10h posle smo uzeli pilulu i ona je popila (mislim da su u pitanju one 72h posle ”espacepils” nisam baš siguran za naziv). Moje pitanje je koja je šansa za ostati u drugom stanju pri prvom pokušaju i nakon uzimanja tableta posle nekih 9-10h i ako uzmemo u obzir njene godine? Takodje bih naglasio da je u tom periodu bila u plodnim danima i da nikada pre nije uzimala ništa slično tome. Noćima i danima ne spavam normalno, pod velikim sam stresom prokljinjem dan kada sam kupio crveni ultra thin ”durex” i jako bi mi značilo mišljenje stručnjaka. Zahvaljujem se na vremenu i unapred hvala na odgovoru.
Srdačan pozdrav!

Call Now Button
,