Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#9380 Одговор

Sanja

Postovani,
Imam jedan problem i jako bi mi znacio vas odgovor.
Mentstruacija mi je redovna, na 28 dana, s tim sto mi je prosli mesec(znaci u maju) poranila dva dana i umesto 14. maja dobila sam 12. maja. Jedan jedini odnos koji sam imala u poslednjih par meseci i to nezasticen je bio 1. juna. Ja sam razmisljala da li da popijem tabletu 72 sata posle i odlucim se za to i popijem je 3. juna znaci 52 sata od odnosa. Evo sada mi menstruacija kasni dan i po, jutros sam uradila test i bio je negativan.
Svi moguci kalkulstori su mi pokazali da na dan tog odnosa ja nisam bila u plodnim danima, sta vise da je dan ovulacije bio oko 26. maja ali onda ne razumem zasto mi kasni?
Pod velikim sam stresom i ne znam sta da mislim vise. Kolika je mogucnost da sam zatrudnela tada pored svih navedenih okolnosti? Nadam se sto skorojem odgovoru i hvala unapred!

Call Now Button
,