Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Tumacenje rezultata

Почетак Forum Ginekologija Tumacenje rezultata Одговор на: Tumacenje rezultata

Suncica
Гост

Postovani, radila sam hormone proslog meseca. Krvarenje je krenulo posle podne. Pitala ginekologa, rekao je da se taj dan racuna kao prvi i da vec sutradan mogu da dam hormone na analizu. Estrogen mi je malo ispod donje granice. Po rezultatima treba da bude 25 a meni je 22. Objasnili su mi da je to zato sto je krvarenje krenulo kasno posle podne. Ono sto mene tu ne tesi jeste, da sam dva ciklusa pre toga imala jake migrene koje imace nikad nemam pre ciklusa. A treci ciklus tj krvarenje mi je bilo skraceno, trajalo je dva dana a inace traje tri. Da li imam razloga za brigu ili samo da ponovim rezultate estrogena? Jos nesto. Sad sam dobila krvarenje isto kasno nocu. Juce mi je bio prvi dan normalnog krvarenja, danas drugi, da li bih mogla taj rezultat sutra da uradim ili da cekam sledeci ciklus? Unapred zahvalna, hvala Vam i izvinite na ovako iscrpnom izlaganju

Call Now Button
,