Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije Одговор на: izostanak menstruacije

#9903 Одговор

Uf

Postovani imala sam 3 puta odnose i svaki je bio zasticen. Decko je vodio racuna i stalno se prao pre i posle odnosa. Maksimalno smo vodili paznju i ako je zasticen odnos bio sva 4 puta.
Problem je jer u maju sam imala 23. A u junu mi je poranilo 4 dana i dobila sam 19. Sto je jako cudno jer nikad mi nije toliko ranilo. A ovog meseca kasni mi vec je 25. A ja jos nisam dobila. Imala sam osecaj neko vreme kao da cu da dobijem ali nista i dalje imam osecaj boli me stomak malo. Problem je u tome sto smo maksimalno vodili racuna i stvarno ne sumnjam u mog partnera on se takvih stvari plasi i zato brine da ne ostanem u drugom stanju jos neko vreme. Da li postoji mogunost i ako smo bodili zasticen seks i on je vodio racuna o higijeni da li postoji mogucnost da sam nekako osala u drugom stanju iz razloga jer mi kasni 6 dana? Ciklus mi je oko 30 dana dva manje dva vise nekad i traje 6 dana menstruacija.

Call Now Button
,