Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Abortus

Почетак Forum Ginekologija Abortus

Ова тема садржи 6 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 8 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7256 Одговор

Jasmina

Naime pre 4 dana imala sam abortus,krvarenje je bilo samo dok dana jedno 3 sata od tada pa evo 3.dana nemam nikakvo krvarenje osim neki zuckasti iscedak vrlo malo.Danas imam blage bolove .Od terapije uzimam Eritromicin i kapi Ergometrin.Dali imam razloga za strah?

#7261 Одговор

Simke

Isto pitanje. Abortus pre 4 dana, krvarenje samo tog dana, par sati, pijem samo Dovicin 2x100mg, i imam blage do srednje bolove u naletima. Treba li da brinem?

#7274 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovani,

to je pitanje za ginekologa koji je radio intervenciju.

#7323 Одговор

Mimi
    Учесник

Postovani,
    Da li radite farmakoloski prekid trudnoce? Ukoliko radite, do koje nedelje trudnoce?
    Koliko unapred moram da zakazem termin za abortus?
    Hvala Unapred

#7332 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Mimi,

za sada ne radimo.

#7343 Одговор

Milena

Poštovani,

Ustanovljena mi je trudnoća, srčana radnja je registrovana i sve je u redu sa trudnoćom generalno za ovu fazu trudnoće. Betahcg je tri puta ukazao na normalan razvoj ploda.
    Odlučila sam se za abortus metodom dilatacije i aspiracije. Moje pitanje se odnosi na moguće posledice po moja buduća zatrudnjivanja?

U suštini, najviše me brine kakve su komplikacije i da li ovaj postupak može da ostavi posledice na moje reproduktivno zdravlje? I koja je verovatnoća za tako nešto?

#7377 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna Milena,

o samoj internvenciji možete više pročitati na našem sajtu: https://www.palmoticeva.com/prekid-trunoce-abortus/

Гледање 1 чланака - 1 до 7 (од 7 укупно)
Одговор на: Abortus
Ваши подаци:

Call Now Button
,