abortus i posle abortusa - Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

abortus i posle abortusa

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks abortus i posle abortusa

Ова тема садржи 5 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 3 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4503 Одговор

Dobar dan doktore.Ja bi da pitam nesto.Imala sam abortus 24.07.2017 i nisam skoro uopste krvarila,da li je to normalno? Pijem lekove sto mi je gin.propisao,ali imam osecaj u stomaku kao mqle grceve.I da li bi smela da imam seksualne odnose sa partnerom cetri dana nakon abortusa.Hvala unapred.Inace ovo mi je prvi abortus u pitanju i neznam nista sto se posle toga tice.Hvala unapred.

#4504 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Majo, ponekad je moguće da bude sasvim blago krvarenje nakon prekida trudnoće. Potrebno je da se konsultujete sa ginekologom koji Vam je radio intervenciju.

#4506 Одговор

Hvala na odgovoru.A da li mi mozete reci za sta sluze kapi Methylergometrin i Dovicin tablete? To mi je propisao moj gin.kad smo obavili abortus.A u apoteci su mi rekli da pored ovih lekova moram da pijem i dodatni antibiotik da ne bi ostetili zid materice i dala mi je floriotik.pa sam ja malo sumljicava u taj dodatni antibiotik.Da li mi mozete reci vase misljenje o svetu ovome.Hvala unapred.

#4510 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poslušajte svoga ginekologa. Methylergometrin kapi se koriste za “skupljanje” materice nakon intervencije, a Dovicin je antibiotik iz grupe tetraciklina.

#5774 Одговор

Iva

Dobar dan doktore,pre nedelju dana imala sam prekid trudnoce u 10.nedelji trudnoce,blizanacka trudnoca,dva meska jedan plod,drugi plod Se nije razvio,nisam krvarila uopste,niti me je boleo stomak.Medjutim jutros sam osetila jak Bol u jajnicima I malo mi je islo braonkasto..Primala sam inekcije gadamicina I metilergometrina 2 put dnevno 5 dana..Zvala sam doktora rekao mi je da kupim dovicin da pijem I da je ovo krvarenje normalno kao i Bol posto je meni materica bila 12mm ili cm plus dvoroga I sa dva meska..Da li trebam brinuti u smislu da nije nesto ostalo?unapred hvala

#5843 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Iva,

to je jedino moguće videti na kontrolnom ultrazvučnom pregledu.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: abortus i posle abortusa
Ваши подаци:

,