Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

abortus i posle abortusa

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks abortus i posle abortusa

Ова тема садржи 22 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Maja 2 седмице, 1 дана раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 23 (од 23 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9213 Одговор

Mila

Zdravo imala sam abortus u 8 nedelje na 09 aprila, krvarila sam 20 dana onda prestala nedelju dana i oped krvarenje nekad braon nekad bas crveno skoro vec 2 meseca, jeli to normalno nisam bila kod ginekologa

#9240 Одговор

Ana

Dobar dan. Imala sam prekid trudnoce u 8.nedelji,20.maja,i dan danas krvarim,doduse malo,i to nakon toaleta. Krv mi je u redu,crp takodje,samo mj je beta u vrednosti 620. Imala sam od tada 2 ultrazvuka i kazu da je sve u redu. Samo me zanima staje li to krvarenje samo,ili se mozda zaustavlja nekim tabletama? Hvala unapred. Pozdrav

#9373 Одговор

ivanka

Imala sam spontani na redovnom pregledu mi je utvrdjena trudnoca sa srcanom radnjom, posle dve nedelje otisla sam na ultrazvuk da bi mi dr rekao da je srce stalo i da sam idalje u 7 nedelji, beta je bila 2337 dali je beta bila mala, zasto je srce stalo i kada mogu da planiram sledecu trudnocu

#9709 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

@mila – idite kod ginekologa.

@ana – to je pitanje za ginekologa koji Vam je radio intervenciju.

@Ivanka – postoji mnogo razloga. Sledeća trudnoća se savetuje najranije za 3 do 6 meseci.

#9772 Одговор

Marija

Koliko vreme nakon abortusa nesmem u voda (ezero, more)? hvala.

#9821 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Marija,

konsultujte se sa lekarom koji je intervenciju radio.

#9871 Одговор

Maja

Imama pitanje za doktora, desila mi se nezeljena trudnoca.
    Moj muz zeli, a ja trenutno nosam ni psihicki ni fizicki u stanju da rodim bebu. Planiram da uradim aabortus,a da on to ne sazna, e sad, pitanje je da li ja mogu posle abortusa da kazem ginekologu da sam prokrvariča, da li on moze da vidi da je radjen a abortus ili moze izgledati kao spontani pobacaj.

#9898 Одговор

Maja

Poštovani,
    pre tačno nedelju dana rađena mi je kiretaža zbog spontanog pobačaja.
    Imala sam veoma blago krvarenje, do danas. Jutros sam krvarila, sa nekakvim ugrušcima, kao da sam dobila menstruaciju.
    Da li je normalno da krvarenje nije ujednačeno svih dana nakon kiretaže?

#10010 Одговор

Maja

Postovani,

Imala sam abortus pre 13 godina.
    Intervencija uspesno zavrsena, nisam imala komplikacija posle toga.
    Menstruacije su uredne, grlic materice i jajnici uvek u najboljem redu.
    Interesuje me da li bilo kakve posledice ostavlja abortus za kasnije zacece?
    U ozbiljnoj sam vezi i zelim da imam decu. Hvala Vam.

Гледање 15 чланака - 15 до 23 (од 23 укупно)
Одговор на: abortus i posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button
,