Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

abortus i posle abortusa

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks abortus i posle abortusa

Гледање 29 чланака - 29 до 35 (од 35 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10982 Reply
    Bojana
    Гост

Poštovani,
    Imala sam kiretazu 29.01. dobila sam antibiotik ali ne i kapi koje se pominju. Prva dva dana prakticno nije bilo krvarenja nakon čega sam imala odliv i krvarenje je trajalo pune dve nedelje. Danas, 27 dana nakon kiretaze sam opet imala jak odliv uz bol i grčeve. Osim krvi prisutni su i komadici sluzokože. Molim Vas za savet da li je ovo očekivano i da li može biti prvi ciklus.
    Hvala

#11176 Reply
    Milena
    Гост

Postovani, da li je moguce nastaviti dojenje nakon abortusa? Nakon abortusa se piju odredjeni antibiotici, ja sam na panicilin alergicna..Pa me interesuje uticaj lekova na dojenje? Pozdrav

#11443 Reply
    kika
    Гост

Pocituvani,

Imala sum kirataza pred 6 nedeli. Posle hormonolnata terapija imav regularen ciklus. Sega za vreme na ovlacija se pojau obilno krvarenje, dali e normalano???

Pozdrav

#11660 Reply
    Nepoznata
    Гост

Dobar dan imala sam abortus, prwa menstruacija mi je bila na 35dana. Druga mi kasni 3dana nemam nikakaw osecaj da cu skoro dobiti, pritom imam neki cudan osecaj u stomaku kao neki pritisak dali je to normalno?

#11984 Reply
    Elvira
    Гост

Poštovani,
    Molim Vas za pomoć, uradila sam prije 4 dana medikamentozni prekid trudnoće ( 2x po 4 tablete Misoprostola u razmaku od 6 sati).
    U pitanju je rana trudnoća ( zadnja menstruacija je bila 27.5. 2020. a tablete sam, nakon gin. pregleda i potvrđivanja trudnoće, uzela bukalno 25.6.2020.
    Imala sam blage bolove i oskudno krvarene, 2-3 kapi. Zanima me da li je moguće da sam imala pobačaj bez krvarenja ili tablete uopšte nisu izazvale pobačaj.

#12240 Reply
    Saca
    Гост

Koliko dugo ste krvarili,meni danas 12-13dan oskudno krvarenje,bez ikakvih tegoba vec me iludjuje

#12545 Reply
    Jelena
    Гост

Dobro vece…radjen mi je prekid trudnoce u 7 nedelji …od tada je proslo 4 dana ja jos krvarim,zanima me da li je to normalno?

Гледање 29 чланака - 29 до 35 (од 35 укупно)
Одговор на: abortus i posle abortusa
Ваши подаци:

Call Now Button