Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Antibebi pilule

Почетак Forum Ginekologija Antibebi pilule

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 1 година, 2 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4687 Одговор

Natalija Tasic
    Учесник

Postovani, imam 18 i po godina i imam redovne odnose sa deckom, inace imam neredovne menstruacije i pre mesec dana sam pila pilule za izazivanje koje mi je preporucio ginekolog jer sam imala vodenu cistu, bila sam na pregled i sada je sve u redu, da li mozete da mi date preporuku koje antibebi pilule da koristim, radila sam krvnu sliku 21.08.2017., to jest 16og dana ciklusa i rezultati su sledeci :

21.08.2017.
    Wbc: 9,6
    Rbc: 5,63
    Hgb: 119
    Hct: .386
    Plt: 268
    Pct: .262

Mcv:68 L fl
    Mch: 21.1 L pg
    Mchc: 307 L g/l
    Rdw: 14.8%
    Mpv: 9.8 fl
    Pdw: 15,2 %

Diff:
    %lym: 42,7%
    %mon: 6,4%
    %gra: 50,9%

#lym: 4.0
    #mon: 0,6
    #gra: 5,0

Molim vas, odgovorite mi, unapred zahvalna 🙂

#4706 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Natalija, potrebno je da se javite ginekologu kako bi dobili preporuku o kontracepciji.

#4737 Одговор

Iris
    Учесник

Pijem antibebi pilule-jeanine, pocela sam drugu kutiju, juce popila drugu tabletu iz druge kutije I posle imala nezasticeni odnos sa deckom, nismo sigurni da li je nesto semene tecnosti zavrsilo u meni, da li sam zasticena od trudnoce ili treba da brinem?

#4742 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Trebalo bi da ste zaštićeni.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Antibebi pilule
Ваши подаци:

,