Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

antibiotik i pilule

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks antibiotik i pilule

Ова тема садржи 2 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Sanja 1 година раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2464 Одговор

Tami92
    Participant

Postovani,
    Operisala sam umnjak i pila antibiotik klindamicin 600mg.. dobila sam alergiju od njega, uticao je na pilule koje pijem (logest) sekret mi je sadrzao krv, braonkaste boje, kao pred mens., bio je obiman i jos mi se na maloj usni pojavila neka kvrzica (izlazila je vec jednom od antibiotika). Sad se krvzica povlaci polako, sekret se normalizovao, ali mi mens.kasni 2 dana.. da li je to od antibiotika? I sta ako ovaj mesec je ne dobijem.. sledecu sredu krecem ponovo sa pilulama, ocu li biti zasticena?

Unapred Vam hvala na odgovorima
    Pozdrav

#2469 Одговор

Poštovana,
    ukoliko ne dobijete menstruaciju, javite se ginekologu kako bi se uradio ultrazvuk.

#2667 Одговор

Sanja

Postovani,pijem pilule Diana35, zanima me da li one goje i da li stvaraju celulit?
    Hvala

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
Одговор на: antibiotik i pilule
Ваши подаци:

,