Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Bol, neprijatnost u toku ginekoloskog pregleda i nesvestica nakon pregleda

Почетак Forum Ginekologija Bol, neprijatnost u toku ginekoloskog pregleda i nesvestica nakon pregleda

Ова тема садржи 0 одговора, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  Jovana Jovanovic 3 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5665 Одговор

Jovana Jovanovic
    Учесник

Poštovani, imam problem prilikom svakog ili skoro svakog pregleda. Imam 23 godine i prosle godine sam isla prvi put da radim ceo pregled i prvi put kad me je doktora gledala, bilo mi je izuzetno bolno i ta bol mi je izazvala veliku mucninu. Nakon toga, javili su se simptomi nesvestice (zujanje u usima i vid mi se gubi). To mi se desilo ali dosta slabije i par puta nakon tog 1 pregleda. Godinu dana nakon toga (danas) desava se isto to samo gore. Morala sam da lezim dok skroz ne prodje nesvestica da bi se vratila u normalu tek nakon 3 pokusaja da ustanem. To mi se desavalo i kada sam prvi put pokusala da stavim tampon i prilikom jednog bolnog odnosa. Vrlo moguce da je od straha i velike nervoze i toga sto ne umem da se opustim a moracu cesce da idem na preglede zbog ranice koju lecim. Da li imate neki savet sta da radim?

• Ова тема је промењена 3 месеци, 2 седмице раније од стране  Jovana Jovanovic. Разлог: Greska u tekstu
Гледање 1 чланка (од 1 укупно)
Одговор на: Bol, neprijatnost u toku ginekoloskog pregleda i nesvestica nakon pregleda
Ваши подаци:

,