Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Bol u trudnoći

Почетак Forum Trudnoća Bol u trudnoći

Означено: 

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 9 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5116 Одговор

Marina G

Pozdrav,pre svega sretni vam praznici.
    Ja sam 32ga nedelja i od 30te nedelje me jako i neprekidno boli stidna kost. Boli kad sedim,boli kad se okrećem dok ležim a najviše dok hodam. Kada pomerim noge imam osećaj kao da će se kost zdrobiti. Čak sam primetila da me posle ležanja kada ustanem boli jače. Beba je po uz naprednija za nedelju dana i kaže dr da će biti i malo glavatija 🙂 u prvoj trudnoći me je bolela trtica ali stidna kost ne. Da li je ovo normalno ili ipak ima razlog za brigu?
    Prva trudnoća je bila rizična skraćen grlić,od 8og mes plodova voda malo ispod granice, dva puta krvarenje.
    A sada je do sada bilo sve uredu,bez ikakvih problema.

#5125 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ne bi trebalo da bude ništa strašno. Možete da probate da nosite pojas za trudnice – može da pomogne.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Bol u trudnoći
Ваши подаци:

,