Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Braonkasti sekret

Почетак Forum Ginekologija Braonkasti sekret

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 седмице, 1 дана раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6911 Одговор

Aleksandra Umičević
    Учесник

Poštovani,
    Naime, poslednja dva ciklusa su mi bila na 30+ dana, a poslednji sa bolovima par dana pre(da napomenem da su mi ciklusi jako bolni), nakon toga, imala sam dva puta seksualne odnose, nakon dužeg vremenskog perioda, bili su takodje jako bolni i posle prvog malo krvarenje (zaštićeni odnosi). Ono što mene sada muči je to što trebam da dobijem ciklus za 3-6 dana jer ne znam da li ću opet kao i prošla dva ciklusa na 30+ dana, a danas sam primetila braonkasti sekret i imam blage bolove. Zanima me da li je to nešto opasno?

#6919 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Aleksandra,
    više možete pročitati na našem sajtu – https://www.palmoticeva.com/boja-krvi-u-toku-menstrualnog-ciklusa-smedja-crna-ili-crvene-da-li-je-vazno/
    Ukoliko se bolovi nastave – u svakom slučaju javite se ginekologu.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Braonkasti sekret
Ваши подаци:

,