Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

CIN 3 H-SIL

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 8 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5433 Одговор

Postovani,
    Imam 24 god. Od svoje 17 god isla sam redovno kod ginekologa na svakih šest meseci, sa 19.god u septembru mi se pojavila ranica-mozaik. Za sledecih 6meseci papa se promenila u IIIb. Radjena mi je loop excisio cervicis uteri. Curretage canalis cervicis. Eccisio condylomata labii L.Sin
    Phdg:H-Sil Cin 3. Uzorci cerviksa prekriveni skvamoznim epitelom koji polazuje znake koilocitoze i displazije lakog do umerenog stepena. U stromi se nalazi umereno obilan hronicac mononuklearni infiltrat. Na latelarnoj ivici na pojedinim presecima prisutan skvamozni epitel sa znacima umerene displazije. 2014 god. Posle toga papa je bila uredna 2 grupa i nisam imala nikakvih problema. Od maja 2017 do decembra Svakog meseca mi se pojavi krv.. Isla sam na uz i kolposkopiju sve je uredno bilo. Sada u januaru je papa 2 sa masom leukocita.. Sta mi je ciniti? Hvala

#5437 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Tamara, PA II grupa je uredan nalaz.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: CIN 3 H-SIL
Ваши подаци:

,